Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Érezted már valaha, hogy keresztülnéznek rajtad?
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Calliope Cassandra (Könyves Khali)

Go down 
SzerzőÜzenet
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Calliope Cassandra (Könyves Khali) Empty
TémanyitásTárgy: Calliope Cassandra (Könyves Khali)   Calliope Cassandra (Könyves Khali) Icon_minitime1Hétf. Nov. 07 2011, 21:33

Hihetetlen, hogy a történtk után rögtön a naplómhoz nyúlok. Alig tudom fogni a tollat. Nem is tudom hol kezdjem. Osztálykirándulás. Tudtam, hogy nem kellett volna elmennem. Igazság szerint a könyvem mentett meg. Mármint a kirándulás első felében. Utána az a regény vitt át a másvilágra. Ezt szószerint tessék érteni! Istenem milyen szép volt a táj, milyen felszabadultan éreztem magam hazafelé menet. Talán a kilátás tetszett, vagy az, hogy vége a borzalomnak. Talán mind a kettő miatt. Olyan jól éreztem magam. Csöndben ültem a helyemen, vagy a dombokat, a lanákt, a folyót bámultam, vagy a fejezeteket olvastam a papírokon. Merengtem, olvastam, bambultam, s olyan sok ötlet, ugrott be, amikkel színesíthetném a regényemet. Enyre energiadúsabb lettem, főleg mikor beértünk a városba. Az a gondolat motoszkált bennem, hogy éljen, nemsokára otthon leszek, távol mindentől. De nem értem haza. Még most is fáj belegondolni. Az a bunkó Henk elvette a könyvem. Csak egy kar csapott le hátulral, elragadva tőlem a könyvet, s azzal a lednülettel a regény a busz hátuljában landolt. Mérgesen fordultam hátra. Akkor minden gyorsan történt, egyszerre. A busz olyan gyorsan borult lágba, hogy az ember elképzelni sem tudja. Az idő, mintha lelassult volna. Sarah és Bradley tanár mindenkit igyekeztek a vészkijárat és a rendes ajtók felé terelni. Én hülye meg rohantam a könyvemért. Így is mindenki visszalökött, alig tudtám kikászálódni a helyemről. Talán ha a jó irányba indulok is el, sem érik ki a buszból. Lassan már mindenki kint volt. Én meg nyújtóztam a könyv után. Mikor megragadtam és magamhoz húztam, a tűz már elért, a füstöt már mélyen beszívtam, s a tűz akkor érte el a benzinestartályt is. Bumm. Felrobbant a busz. Én meg... azt hittem álmodok. Ennyi m... Nem bírom leírni. Annyi mindent akartam még csinálni az életben. Nem hiszem el, hogy pont most kellett ennek történnie. Barátok? Azokat nem is sajnálom, hiszen nincs mit. Ami inkább bánt az a szüleim. Tudom, hogy szerettek. Attól fáj jobban a lelkem, hogy az ő szívük mennyire fájhat most.
Azért is leírom

meghaltam

Ennyi. Leírtam.



Nem is értem. Mindegy. Nézzük a dolgot a jó oldaláról. Megnézhetem, hogy kik jönnek el a temetésemre. Várjunk csak! Lehet, hogy a dolognak nem ez a jó oldala... Biztosan csalódni fogok. Ráadásul annyi helyre szerettem volna elmenni. A fránya tanuás miatt nem jutott rá idő. Például a kávéház. Egyszer muszály lesz elmennem oda. Még ha halott vagyok, akkor is....
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Calliope Cassandra (Könyves Khali) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calliope Cassandra (Könyves Khali)   Calliope Cassandra (Könyves Khali) Icon_minitime1Kedd Nov. 08 2011, 12:24

Megpróbálok mérlegelni.
A halál pozití oldala:
- Nem kell az év égi fizika jegyem miatt aggódnom
- Más jegyek miatt sem kell aggódnom
- Egy lépéssel előbb járok a többi ember előtt
- A kínos helyzeteket ekerülhetem, mert a halandók nem látnak

Negatív oldala:
- Nem fogok felnőni
- Nem érhetemel a céljaim
- Az élő barátaim nem tudják, hogy jól vagyok
- Velük sohatöbbé nem beszélhetek
- A szüleim sem tudják, hogy jól vagyok, biztos nagyon szomorúak
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
 
Calliope Cassandra (Könyves Khali)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Calliope Cassandra
» Calliope Cassandra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter :: Napló-
Ugrás: