Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Érezted már valaha, hogy keresztülnéznek rajtad?
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Alec Baldey

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Alec Baldey Empty
TémanyitásTárgy: Alec Baldey   Alec Baldey Icon_minitime1Hétf. Jan. 17 2011, 17:38

[You must be registered and logged in to see this image.]


• • ALEC • • PETER • • BALDEY • •

• • 25 éves • • 1986, Párizs • • fiú • • halott • •


• • Jellem • •
Nagyon szeret barátkozni, bár válogatós az emberek között, nem szereti a magányt, jobb szereti azt elkerülni.

• • Külső • •
Izmos testalkatú, kb. 170 cm magas, és kék szemű. Barna tépett haja van. Szereti őmaga diktálni a divatot.

• • Félelmek • •
pókok, rovarok, házimunka

• • Amiben jó vagyok • •
matek, barkácsolás, sport

• • Amiben rossz vagyok • •
ének, tánc, rajz

• • Múlt • •
1986-ban születtem Párizsban, a divat városában. Anyukámmal éltem, és egy bátyámmal, az apánk elhagyott, amikor megszülettem. Szóval igazából még csak nem ismerem. Kitűnő tanuló voltam az Élők Gimnáziumában. Soha nem voltak rossz jegyeim, még akkor sem, ha véletlenül nem tanultam aznapra. De nem voltam népszerű, szóval nem nagyon voltak barátaim. Egyik napon anya megkért, hogy mivel közeleg az ősz, készítsek neki egy madáretetőt. Nagyon szerettem barkácsolni, ez volt a hobbim. Ha lehetett, ezt csináltam minden szabadidőmben. Éppen amikor a madáretetőt barkácsoltam, akkor egyszer arra került sor, hogy egy szöget üssek a fába, de pont a kezemet találta el, és a kalapács meg a fejemet találta el, amikor ijedtemben feldobtam.

• • Befejezetlen ügy • •
Befejezzem a madáretetőt.

• • Play by - Ian Somerhalder • •


A hozzászólást Alec Baldey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 07 2011, 21:12-kor.
Vissza az elejére Go down
Natalie
Admin
Admin
Natalie


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Jan. 15.

Alec Baldey Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alec Baldey   Alec Baldey Icon_minitime1Hétf. Jan. 17 2011, 17:42

Elfogadom! Jó játékot! :D
Vissza az elejére Go down
https://szerepjatek-szellem.hungarianforum.net
 
Alec Baldey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: