Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Érezted már valaha, hogy keresztülnéznek rajtad?
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Udvar

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Natalie
Admin
Admin
Natalie


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Jan. 15.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Udvar   Udvar Icon_minitime1Hétf. Jan. 17 2011, 21:46

Az iskolát kőfal keríti körbe amely tövében tölgyfák állnak.
Vissza az elejére Go down
https://szerepjatek-szellem.hungarianforum.net
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Jan. 20 2011, 21:09

Kimentem az udvarra a könyvemmel, és leültem az egyik padra, ami a legközelebbi tölgyfánál volt. Kényelmesen elhelyezkedtem a padon, és kinyitottam a könyvet. Olvastam.
Hallgattam olvasás közben a madarak csiripelését, éreztem a fák suhogását, és a harmat fű illatát. Képtelen voltam ellenállni ennek a csábító természetnek. Muszáj volt letennem a könyvet, és beszívni a friss levegőből a hangulatot.
Visszaidéztem a gyerekkori életemet. Kicsi voltam, és apummal csináltunk a kertben az egyik fára egy kis házikót, ahová létrával kellett felmászni. Ez volt a titkos helyünk. És körülbelül itt szerettem meg a barkácsolást.
Minden egyes alkalommal felmentem, és amikor már nagyobb lettem, nem tudtam már felmenni, mert lekötött a sok tanulás, és elhanyagoltam a kis házat. Aztán egyik nap, sok sok év után hozzáfogtam a javításához. Mindenhol letört egy kis fa, a szögek is kiálltak. Kopottak voltak a fák, és tele volt mohával. Minden letisztítottam, újítottam.
Amikor már sok délutáni munka után kész lettem az egésszel, szóltam apumnak (mivel eddig titokba csináltam).
Tele volt élettel, és... Nem is tudom szavakba önteni, hogy mennyire örült, hogy megcsináltam és annyira fel szeretett volna menni ő is, de már idős volt ehhez.
Amint elkalandoztak a gondolataim, eszembe jutott a családom is. Most mihez kezdenek nélkülem? Talán meglátogathatnám őket... Majd kommunikálni kéne velük valahogy.. Hogy tudják, biztonságos helyen vagyok.
Visszaültem a padra, és tovább olvastam az Eragont.
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Halott
Halott
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 27.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Feb. 03 2011, 19:43

A parkolóban letettem a kocsimat, majd beléptem az udvarra, eléggé elveszettnek tűnhettem, és nem igazán fogtam fel semmit. Ahogy körbe néztem megláttam egy srácot, nem akartam zavarni, vagy kérdezősködni, amíg nem jövök rá, hogy hol is vagyok. Csendesen leültem az egyik padra, és nézelődni kezdtem. Féltem, és nem tudtam, hogy mit tegyek. Elővettem a telefonom, és nézegetni kezdtem a régi képeimet. Ami nem is olyan régi, és miért haltam meg? Semmit nem értettem. Forró könnycseppek gördültek le az arcomon, és reszketni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Feb. 03 2011, 21:50

Úgy elmélyültem az olvasásban, hogy csak akkor lettem arra figyelmes, hogy új diák/halott érkezett meg, amikor leült a velem szemközti padra, és nagyon, de nagyon reszketett. Ez fél?
Csendesen becsuktam a könyvet, és halkan odalopóztam mellé, nem akartam ráijeszteni, szegény már így is fél.
- Szia... - szólítottam meg halkan, mire felnézett. Bőgött. - Jaj, semmi baj... - leültem mellé, és átkaroltam, haygtam hogy a vállamra hajtsa a fejét.
- Amúgy Alec vagyok. Gondolom te is meghaltál, különben nem lennél itt... - mondtam halkan, nehogy jobban megbántsam.
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Halott
Halott
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 27.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Feb. 03 2011, 22:04

Egy srác sétált mellém, és átölelt. Lassan a vállára hajtottam a fejem, és csak szipogtam.
-Zo... Zoey Fleming...-suttogtam, majd megtöröltem a szemem.
-Ezek szerint igen, tényleg meghaltam.-néztem a semmibe, majd felemeltem a fejem.
-Ne haragudj, tiszta könny lett a pólód, majd kimosom, vagy nem tudom... a halottak szoktak mosni?-tiszta !dióta vagyok, de nem tudom mit csináljak...
Vissza az elejére Go down
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Feb. 03 2011, 22:06

- Hát szerintem igen. Attól, hogy meghaltunk, testileg nem báltoztunk meg. Csak annyi, hogy már nem fogunk mégegyszer meghalni. Gondolom legalábbis ez így van... - mondtam, de halkna kuncogtam a pólóm miatt.
- A pólóm miatt ne aggódj, azzal én elboldogulok. - mosolyt küldtem felé, remélem ez "életet" lehet belé.
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Halott
Halott
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 27.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Feb. 03 2011, 22:11

-Ahham értem, csak mégsem.-hajtottam le a fejem, majd hagytam tovább folyni a könnyeimet.
-Te mióta haltál meg?-kérdeztem kedvesen, majd felemeltem a fejem, az utolsó könnycsepp is eltűnt, helyét az üresség vette át.
-Mit fogunk itt csinálni?-kérdeztem, hiszen semmit nem tudtam, és most kell valaki aki eligazít.
Vissza az elejére Go down
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Feb. 03 2011, 22:15

. Hát én körülbelül olyan 10 napja haltam meg. Látod milyen csúnyán kiáll a kalapács a fejemről, és a szög a kezemben.. - mutattam. - De végül is magasról leteszem. A lényeg szerintem, hogy még most is "élünk".
Zoey. Érdekes egy név ezt megjegyzem.
- Hát nem is tudom. Szerintem ez lenne a mennyország. Vagy a pokol...? - még én magam is meglepődtem a mondaton. - Na mindegy, a lényeg, hogy akkor valamelyiken vagyunk, de szerintem ez nem lehetne a pokol, mert itt qrva hideg van... - poénkodtam.
- De legalább örülök, hogy nem vgayok egyedül. Bár van még egy lány, szerintem ő lesz a szobatársad.
Vissza az elejére Go down
Zoey Fleming
Halott
Halott
Zoey Fleming


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2011. Jan. 27.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Feb. 03 2011, 22:45

-Nekem tök mindegy, én csak haza akarok menni...-mondtam kétségbe esetten, nem is érdekelt, hogy van szoba társam meg hogy mi van. A szögeket, és a fejszét néztem, és megállt bennem az ütő...
-Ez meg hogyan?-kezemet a szám elé kaptam, és úgy néztem a fiút, én csak a vízbe fulladtam bele, ő meg... ajajj.........
-Te tuti rossz fiú voltál.-vontam le a következtetést.
Vissza az elejére Go down
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Hétf. Nov. 07 2011, 20:57

Beléptem az udvarba. Teljesen reményvesztett lettem a halálom miatt. Mert hát kit nem ráz meg a saját halála? Teljesen megrémültem, mikor hallottam a nevemet, s kiedülr, hogy meghaltam. Azt hittem először, hogy a tűz, a füst, a robbanás, mind csak álom volt. S most, még mindig hitetlenül tántorogtam előre, át a zöld füvön, míg egy nagy fa alatt össze nem estem. Ott ültem a füvön megperzselődve, füstszaggal körülvéve, és reméltem, hogy ezentúl csak jobb lesz. Végzetesen fáj a szívem. Nem azért mert meghaltam, inkább a szüleim miatt, akikről tudtam, hogy sírnak miattam. A könyv miatt, amit nem tudtam befejezni. Ím már ki se fogják adni. Ezek miatt olyan rosszul éreztem magam, amilyen rosszul halandó ember még nem érezte magát. A keserű tudat, amit még mindig nem fogtam el teljesen, belekúszott a szívembe és fekete cspájaival addig szorította, míg az összes élet ki nem ment belőle. S a tudat, hogy itt sem lesz külön életem, sajnos nem nyugtatott meg.
Körülpislogtam, majd felnéztem a hatalmas épületre. Egyszerűen gyönyörű volt, de akármennyire is akartam, nem tudtam megmozdulni, felállni, hogy belülről is megszemléljem. Így kint maradtam és próbáltam a környezet szépségére koncentrálni, s kevésbé a szüleimre, és arra, hogy gyakorlatilag meghaltam. Márha ez nem valami szörnyű álom. És sajna biztos nem az.
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Hétf. Nov. 07 2011, 21:06

- Dehogy voltam rossz fiú... - válaszoltam, miközben belépett az udvarra egy másik lány is. És a fánál összeesett. Jaj ne... Újabb pánikoló...
Gyorsan, amilyen gyorsan csak tudtam, odaszaladtam hozzá, és felsegítettem.
- Jól vagy? - tettem fel a kérdést.
- Alec vagyok, és nem vetted észre a kalapácsot meg a szöget... - rossz kezet nyújtottam felé a bemutatkozáshoz, és gyorsan megcseréltem.


A hozzászólást Alec Baldey összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 08 2011, 18:07-kor.
Vissza az elejére Go down
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Hétf. Nov. 07 2011, 21:15

Ijedten néztem fel a fiúra aki odarohant hozzám. Kerek szemeket meresztettem rá.
- Persze jól vagyok. Eltekintve attól, hogy meghaltam. De ez, azt hiszem, itt már természetes. - igyekeztem egy mosolyt villantani. Majd elmosolyodtam. Nem csak én vagyok olyan szerencsétlen, hogy meghaltam. Szegény fiú.
- Calliope Cassandra vagyok, vagy Khali, ahogy tetszik. - mosolyogtam, és örültem, hogy valami tényleg eltereli a figyelmem. - És nem, nem vettem észre a kalapácsot és a szöget. -mosolyodtam el, most már szívből. Sikerült feltápászkodnom, és gyorsan leporoltam magamról a hamut, ami makacs módon nem akart lejönni. Gyorsan megfogtam a kezét és megráztam.
- Igazán örülök. Mióta vagy halott? Bocsi. Nem kellene ennyire d*rvának lennem. Bocsi. - nem vettem figyelembe, hogy másoknak is mennyire sajoghat a lelke a haláluk miatt. Elszégyelltem magam a kérdés miatt. Hogy lehetek ennyire tapintatlan.
Gyorsan a füvet kezdtem felfedezni a szememmel.
- Bocsi. - motyogtam még utoljára. Lehet, hogy nagyon mélyen hatott rá.
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Kedd Nov. 08 2011, 18:06

- Nos, hát igen, itt ez már természetes, bár azt csiripelték a madarak, hogy itt van egy élő emberünk is. Az engem nagyon is érdekelne, hogy mit keres itt a halottak helyén. - meséltem, és megragadtam a vállát, amire felnézett.
- Ne aggódj, minden rendben lesz. Most lesz lehetőséged arra, hogy kijavítsd a hibáidat. Csak idő kérdése, hogy mikor. - mosolyogtam, és leültem a padra.
- Nem akarsz inkább leülni? - tettem fel a kérdést egy huncut mosoly kíséretében. - Sokkal kényelmesebb szerintem...
Már megint csinálom... Nem kellene ennyire nyomulnom másokra...
Láttam, hogy elszégyenli magát, de én meg csak nevettem.
- Nyugi, nem voltál d*rva. Sőt, örülök, hogy érdeklődsz irántam. Nos, ha jól számolom a napokat, már körülbelül egy fél éve. Hidd el, már teljesen hozzászoktam a láthatatlansághoz.
Vissza az elejére Go down
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Kedd Nov. 08 2011, 18:54

Elmosolyodtam, mert Alec tényleg egészen rendes velem. Ránéztem, és ha lett volna vérkeringésem, biztos az összes vér az arcomba szökkent volna, ugyanis nem voltam hozzászokva az ekkora figyelemhez.
- Igazán furcsa madarak járhatnak erre - vigyorogtam rá. - De egy élő? Mit keres itt? - Kérdeztem, mert tényleg nem értettem. Akármennyire is szar volt az én életem, egy kicsit visszavágytam oda. Talán ha tudtam volna, hogy meg fogok halni, több mindent teszek meg, amit elmulasztottam, és jobban odafigyelek. És elmegyek a kávéházba. Istenem, mióta vágyom már oda. Felsóhajtottam.
- Lehetőség. - felcsillant a szemem, majd lehuppantam mellé a padra. A szó hallatán, hogy lesz lehetőségem, új reményekkel teltem el. Remélem vannak könyvesboltok a szellemvilágban.
Alec felnevetett, én meg mosolyogva hallgattam. Megnyugodtam, hogy nem bántottam meg nagyon. Elég nehezen viseltem volna, hiszen sajnos túlteng bennem az empátia, és talán most már a vérem helyett is az folyik az ereimben. Még egy bakikról szóló vicces videót sem tudtam régen rendesen végignézni, mert folyton szerencsétlen pórul jártakon sajnálkoztam, hogy mennyire fájhatott nekik. Ezért is vagyok kedves az emberekkel; Tudom milyen rossz amikor b*nkón bánnak valakivel.
- Fél éve. - kerekedtek ki a szemeim - Az sok idő. Mondjuk szerintem én hamar hozzá fogok szokni. Életemben sem voltam túlzottan feltűnő.- keserűen elmosolyodtam. Az emberek csak akkor vettek észre amikor én nem akartam.
- És mi történt veled? Ha nem veszed tolakodásnak. - kérdeztem és a kezére néztem. Érdekelt a téma. Az egy dolog, hogy én így haltam meg, de szinte elképzelni sem tudtam, hogy másokkal mi történt. Ez az egész annyira bizarr. Valakivel arról társalogni, hogy hogyan halt meg. Istenem, hova jutottam.
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Kedd Nov. 08 2011, 21:06

- Nos, hát az volt, hogy... - belefogtam a történetembe, majd folytattam kedvesen. - ... Otthon barkácsoltam, és hát, nem is tudom, valamiért megijedtem, amikor szöget kellett ütnöm a madáretetőmre, és hát, mint látod, a kezemet találta el, és fájdalmamban a kalapácsot feldobtam - nem tudom, hogy hogyan, de valahogy így történt - és a fejemet találta el. Rögtön belehaltam agyvérzésben. Képzelheted, hogy most egész hátralévő "életemben" így kell kinéznem. Szánalmas. - kényelmesen elhelyezkedtem a padon.
- És veled mi történt? Már, ha szabad tudnom... - Remélem az enyém rosszabb, mint az övé, mert tudom, hogy mindenki visszasiratja az életét... Hogy legalább elbúcsúzhassunk, de pont ez az egy lehetőség az, amit soha nem kapunk meg.
Vissza az elejére Go down
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Kedd Nov. 08 2011, 21:27

Elszörnyedve hallgattam a beszámolóját. Szegénykém, fájdalmas lehetett.
- Szegény. - mondtam neki - Sajnállak. Remélem, hogy nem szenvedtél sokáig. - mondtam, habár az ember ilyenkor küzd, életbe lépnek a túlélési ösztönei. Picit mocorgott, és megkérdezte, hogy velem mi történt. Visszagondoltam rá. Most volt nem rég, nem is tudom mikor. Most ez az egész olyan végtelennek tűnik.
- Szabad tudnod.- mosolyogtam rá, habár a lelkem belül sírt egy kicsit. Nem a halálom miatt, annyira talán nem volt szörnyű, inkább minden más miatt.
Meredtem egy kicsit a távolba, hogy erőt gyűjtsek, mélyen beszívtam a friss levegőt és hozzáfogtam.
- Bennégtem egy buszban. - mosolyodtam el, mert ez így elég h*lyén hangzott. - Nem is tudom, hogyan gyulladt ki... Ez most hülyén fog hangzani, de osztálykirándulásról jöttünk haza. Az egyik srác kikapta a könyvem a kezemből és a busz hátuljába hajította. Utána kezdett égni a tűz, rohamos sebességgel terjedt. Mindenki elkezdett rohanni az ajtó felé, én b*lond meg hátrarohantam a könyvemért. Persze bent is égtem. - elmosolyodtam, de ez inkább olyan bánatos mosoly volt. Nem néztem Alec-re, hanem előre. Mereven előre. Nem tudom, hogy a szellemek tudnak-e sírni, de az én szemem egy picit elhomályosult. Pislogtam párat, majd megkérdeztem a srácot.
- Tudsz táncolni? Vagy akarsz? Jó stresszlevezető. - mosolyogtam rá, hátha nem kell egyedül, zene nélkül táncikálnom az udvar kellős közepén...
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Nov. 10 2011, 20:10

- Jézusom... És ezt hogy tudod feldolgozni? Hogy a halálod azért a könyvedért múlott? Lehet, hogy a sors ezt az életet szánta neked, mivel nem ismerlek, lehet, hogy nem volt valami happy end a történeted, így gondolom a sorsod azt remélte, hogy itt megtalálod a helyed. - világosítottam fel, ugyanis szerintem nekem is ugyanez történt a sorsommal.
- Táncolni? Hát... Nem vagyok belőle valami jó... De ha te mondod, akkor jól van. - felálltam, és feléje nyújtottam a kezem, majd táncra hívtam. Mivel csak ketten voltunk az udvaron jól ellehetünk.
És elkezdtünk táncolni. Pompás volt, bár bevallom a csajszikán azért van némi husika, de jól áll rajta. Nem az a kimondottan vékony alak. Nem is mondom azt, hogy a vékonyakra bukok, tehát minden marad a régiben.
Vissza az elejére Go down
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Csüt. Nov. 10 2011, 20:59

- Majd csak kiheverem. - feleltem. - Amúgy lehet, hogy igazad van. - mondtam arra az elméletéle, miszerint azért vagyok itt, mert nekem itt jobb lesz. Vagy valami ilyesmi.
- Én szerettem azt a könyvet! Különben még ki sem olvastam. - viccelődtem vele, majd felnéztem Alec-re mikor felállt. Onnan alulról nézve, volt benne valami. De ki tudja. Lehet, hogy csak képzelődtem.
Készséggel elfogadtam a felém nyújtott kezet, majd táncolni kezdtünk.
- Táncolni mindenki tud. - mondtam neki biztatásul, ami igaz is lehetett. Én sem voltam tökéletes dancer, de legalább majdnem az összes táncfélét ismertem, és táncoltam, ha nem is hibátlanul.
Hirtelen az Evanescence Listen to the rain című száma jutott eszembe. Ahogy a fejemben lejátszottam a dallamokat, Alec vállára hajtottam a fejem, remélve, hogy nem veszi sértésnek, vagy tolakodásnak.
Akkor hihetetlen nyugalom szállt meg, amilyet éltemben még nem éreztem. A szemhélyam is elnehezedett egy kicsit, mintha elálmosodtam volna.
Egy sóhaj szakadt ki belőlem minden földi problémámmal és gondommal együtt.
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
Alec Baldey
Halott
Halott
Alec Baldey


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Jan. 16.

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Vas. Nov. 13 2011, 23:24

Érdekes volt, hogy a vállamra tette a fejét, nem számítottam rögtön ilyenre. De hát ha ez kell neki, akkor ez kell.
éreztem, hogy mellettem ellazul, gondolom megnyugodott.
Végigtáncoltunk az egész udvart, és még mindig nem voltak újak, de nem is bántam. Már így is sokan vagyunk...
- Táncolni? Hát én biztos nem tudok... - nevettem biztatóan.
- Persze, hogyne, hisz te írtad, te huncut... Meg amúgy is megkérdezhetem, hogy miről szólt? - tettem fel a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Calliope Cassandra
Halott
Halott
Calliope Cassandra


Hozzászólások száma : 11
Join date : 2011. Nov. 06.
Tartózkodási hely : udvar

Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1Hétf. Nov. 14 2011, 19:56

Picit összerándultam a huncut szóra, de azért elmosolyodtam. Abbahagytam a táncolást. Kezdtem úgy érezni, mintha egy sima álomban járnék nem pedig itt a valóságban, mint egy szellem. Odébbsétáltam és az égre meredtem.
- A könyvem... - sóhajtottam, s most ebben a világban az egész halál-dolog nem létezőnek tűnt. És pedig egy lomban minden lehetséges, így miért ne mesélhetném el azt, hogy miről szól a könyvem? Sóhajtottam még egyet és mesélni kezdtem.
- Van egy lány, aki nincs megelégedve az életével, a munkályával, a társasági életével, a tehetségével, ami nincs neki, még a nevét se szereti. Így egy régi história alapján felkeres egy gonosz lényt, akitől segítséget kér. A lény segít is neki, tökéletes életet varázsol a lánynak, de így örökre magához köti. A nő tartozik neki, élete végéig. A lánynak tényleg olyan élete lesz amilyet akart, de magával ragadja a tökéletesség, önző lesz, nem állapodik meg egy fiúnál sem, bunkó, de mégis sokan szeretik és szinte mindenhez ért. De tartozik a szörnynek, minden héten gyilkolnia kell, friss vérrel szolgánia a léynnek. A nő egy nap megelégeli és megpróbál fellázadni ellene, de a legjobb a elárulja. De végül minden jó lesz. Kész happy end. - elmosolyodtam a végén. Mintha lehetett volna más változata is. Majd megkomolyodtam és még mindig háttal Alec-nek, valami átfutott rajtam. De gyorsan leráztam.
- Nem másolod le! Ígérd meg! - viccelődtem, kétlem, hogy ő egy ilyen könyvet akarna írni. Főleg halottan.
Végigsöpört a jéghideg szellő az udvaron, amire én összerázkódtam. ideje visszatérni a valóságba. Ideje felébredni.
Vissza az elejére Go down
http://www.midnighthighschool.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Udvar Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar Icon_minitime1

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játéktér: Albany :: Hawthorne Gimnázium-
Ugrás: