Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Érezted már valaha, hogy keresztülnéznek rajtad?
 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Sophia NewClods

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sophia NewClods
Élő
Élő
Sophia NewClods


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. May. 04.

Sophia NewClods Empty
TémanyitásTárgy: Sophia NewClods   Sophia NewClods Icon_minitime1Szomb. Nov. 05 2011, 12:08

[You must be registered and logged in to see this image.]

• • SOPHIA • • ROSE • • NEWCLODS • •

• • 18 éves • • 1993, Manhattan • • lány • • élő • •


• • Jellem • •
Nagyon haragos, tud lenni, ha valaki megbántani, soha nem tud igazat adni másoknak. Nagyon bunkó tud lenni ha akar és végtelenül tud utálni. Nem szereti ha nemet mondanak neki vagy ha ellenkeznek vele. Jobban szereti a békességet, de ha valaki nem így van vele akkor nagyon megszívja.

• • Külső • •
Vöröses barna haj, barna szemek. Átlagos magasságú, vékony testalkat. Imádja a divatot, és nagyon sok kiegészítője meg ruhája van. Van egy tetoválás a vállán, amit 15 évesen csináltatott egy baráti hiba miatt, amit utána megpróbál elfelejteni.

• • Félelmek • •
Pókok, kígyók.

• • Amiben jó vagyok • •
Röplabda, lovaglás, b*nkózás, alvás.

• • Amiben rossz vagyok • •
Rajzolás, sütés, reggeli korán kelés.

• • Múlt • •
Hát, igen én is megszülettem, mégpedig elég érdekesen. Anyukám éppen Mimit (anyu kutyusa) sétáltatta a parkban, amikor megindult a szülés. Elég bonyodalmasan, de eljutott a kórházba. Amikor megszülettem, a kórteremben volt Mimi is, anyu kutyusa, az ő saját kérésére. És hopp megszülettem, na jó persze ez nem volt ilyen egyszerű, de én nem emlékszek rá, így ugrok is egy pár évet.
Eltelt 5 év, miután betöltöttem az 5. életévemet, anyukám súlyos rákban meghalt. Még mindig emlékszek arra a fájdalomra, amit akkor éreztem, amikor megtudtam, hogy ő már nincs. Egy hónapig folyton csak sírtam. Akkor is Mimi vigasztalt meg engem. Akkoriban kaptam meg a többi kutyusomat is, Beautyt és Puppyt. Apukám vigaszképpen vette nekem a bátyám tanácsára. De ettől nem lett jobb a dolog, sőt mivel a kutyák mindig az anyukámra emlékeztetettek, csak rosszabb lett. Ezzel az élménnyel éltem egy fél évig.
Amikor végre sikerült elterelnem a figyelmemet róla, már 14 éves voltam. Apukám addig mindent megadott nekem. Teljesen elkényeztetett, de csak ajándékokkal, soha nem volt velem. Igazából "távapukának" lehet őt nevezni, akivel csak telefonon beszéltem, és jó ha egy hónapban 2-szer láttam. De én megvoltam elégedve a sok ajándékkal, amivel elhalmozott, és lehet, hogy pont ez volt a baj. De engem akkor még nem érdekelt, nem tudtam felfogni a dolgok lényegét, az életet és magát a szituációt amiben a családom élt. Még gyerek voltam ahhoz, hogy meglássam a dolgok valódi értelmét és azt, hogy milyen is a kemény valóság, amiből nekem soha nem jutott. Mindig egy más világban éltem, ahol én voltam az elkényeztetett hercegnő, és még parancsolgattam is és hisztiztem.
Apukámnak van egy nagyon kedves húga, akit én nagyon szeretek. Ő volt az aki a szüleimet pótolta. Mindig velem volt, amikor kellett és soha nem hagyott cserben.
Amikor elkezdtem a gimit, akkor találkoztam egy nagyon aranyos sráccal, ő Sam, azóta legjobb barátok vagyunk és szinte össze vagyunk nőve. A bátyám nagyon nem szereti a fiút, mert fél, hogy rossz irányba terel, pedig Sam nem rossz srác, csak ugye Brandon félti az ő pici húgát, ami persze teljesen megérthető.
És most 18 éves vagyok. Már nem úgy látom a világot, mint 14 évesen. Most is ugyanaz a hiszti királynő vagyok, mint régen, de fel tudom dolgozni azokat a dolgokat amiket eddig nem, fel tudom fogni az élet jelentését és megkomolyodtam. Sokkal jobban megbecsülök dolgokat, és nem dobok el mindent magamtól, mint anno. Apukám még mindig ugyanaz maradt, mint régen volt és ugyanúgy elkényeztet, ami persze egyáltalán nem zavar, nekem tetszik, hogy én vagyok apuci kicsi lánya, de már nem apuci kis hercegnője. Most már felnőttem azokhoz a dolgokhoz, amikhez eddig nem, és próbálok minél jobb ember lenni.
Megtanultam, hogy vannak dolgok, amik nem úgy működnek, ahogy én szeretném, vagy legalább nem minden.
A gimiben koptatom a padokat immáron 3. éve. Ez az utolsó előtti évem, és nagyon sok mindenre kell felkészülnöm. Sok gyakorlást vesz igénybe, hisz elég jó az iskola, ahova járok, és szeretik a gyerekekből a legjobbat kihozni.
Miután megvan ez is, elmegyek divattervezőnek, vagy újságszerkesztőnek, ugyanis ez a célom. Nagyon szeretnék híres és gazdag lenni. Igazából, tudom, hogy ez mind sikerülni is fog, hisz apukám elintézi nekem, és minden álmom valóra válik.
Addig is tanulok és élvezem a kis ny*mik szívatását a suliban.

• • Play by - Shelley Hennig • •

Vissza az elejére Go down
Natalie
Admin
Admin
Natalie


Hozzászólások száma : 91
Join date : 2011. Jan. 15.

Sophia NewClods Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sophia NewClods   Sophia NewClods Icon_minitime1Hétf. Nov. 07 2011, 19:44

Kedves Sophia!

Jó az előtörténeted, viszont a helyesírási hibákat szeretném, ha kijavítanád! Ezekre gondolok pl. vessző. Smile

Ha ezzel kész vagy mehet a játék! Elfogadom!

További szép játékot!

Admin
Vissza az elejére Go down
https://szerepjatek-szellem.hungarianforum.net
 
Sophia NewClods
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakter :: Előtörténet-
Ugrás: